Fotbalová akademie Patrika Hrošovského

Přes 3500 tréninkových jednotek od roku 2020!!
Díky našim tréninkům, se několik hráčů posunulo z nižší soutěže do vyšší. Největší počet hráčů se zařadilo do FC Viktoria Plzeň. Jsme na to právem hrdí ! Díky za důvěru! 

Proč Akademie Patrika Hrošovskýho? 

Rád by som Vám predstavil nový projekt,ktorý sme sa rozhodli spustiť.Vo svojej kariére som sa vždy snažil robiť niečo naviac a pomohlo mi to zaziť krásne momenty či už na klubovej alebo reprezentačnej úrovni.Verím,že ešte aj nadalej pomôže.Každopádne pre tých z Vás ,ktorí máte tak isto záujem sa zlepšovať,pracovať na sebe a myslíte si,že v dnešnom futbale rozhodujú detaily ako prvý dotyk,dobré postavenie,technické prevedenie, rychlosť rozhodovania a mnoho ďalších aspektov tak sme tu pre Vás.Budeme radi,keď sa k nám pripojíte a vyskúšate to na vlastnej koži.
S pozdravom, PH

Rozhodli jsme se okořenit vody česko-slovenského fotbalu a začít některé věci dělat jinak. Jsme přesvědčeni, že cesta, po které jsem se vydali je správná. Individuální trénink může být rozhodující faktor v kariéře fotbalisty. Není to jen ve sportu,ale dělat něco navíc se jednoduše vyplácí. Netvrdíme, že z každého uděláme profesionálního sportovce, ale rozhodně se díky našim tréninkům bude hráč/hráčka zlepšovat. Do tréninků dáváme dlouholeté zkušenosti, praxi a samozřejmě srdce! 

S hráči se kterými dlouhodobě spolupracujeme, jsme dosáhli výsledků v posunu jejich kariéry a to například do regionální fotbalové akademie , reprezentace nebo posun z nižších soutěží do vyšších. Je nám ctí být součastí tohoto progresu.

  • 1 trenér na MAX. 3 hráče
  • rozvoj techniky, rychlosti a obratnosti
  • nepřekonatelná četnost opakování
  • důraz na kvalitu provedení
  • práce s detailem 
  • okamžitá korekce (rozbor na videu)
  • tréninkové jednotky podle potřeb hráče
  • časová flexibilita
  • 60 minut fotbalové zábavy

Budeme rádi, když nás budete sdílet, doporučovat a v neposlední řadě, když to s námi zažijete!
S pozdravem trenéři FAPH

Termíny
kempů

15.07.2024 - 19.07.2024

Začátek 9:30
Počet tréninků 20
Cena 6500

05.08.2024 - 09.08.2024

Začátek 9:30
Počet tréninků 20
Cena 6500

Registrační formulář
na kemp

Informace o hráči

Ostatní informace

Ceník
individuálních tréninků

Balíček 10 tréninků 5 500 Kč koupit
Balíček 5 tréninků 3 000 Kč koupit
Balíček 3 tréninků 2 000 Kč koupit
1 trénink 700 Kč koupit

 

Galerie